Середа Світлана Вікторівна

Асистент кафедри тюркології.

Дата і місце народження: народилася 16 квітня 1987 року в м. Бровари Київської обл.

У 2004 році закінчила середню загальноосвітню школу № 10 м. Бровари.

У період навчання в школі була призером багатьох олімпіад з української мови, літератури, зарубіжної літератури та історії. Брала участь в культурних шкільних заходах. У 2003 р. закінчила Броварську дитячу музичну школу з фаху фортепіано.

У 2004 році вступила до Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Під час навчання в університеті працювала перекладачем з турецької мови на виставках і конференціях. З 25 червня по 20 липня 2007 року проходила стажування в університеті у м.Анкара. У червні 2009 року отримала диплом магістра з відзнакою Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Мова і література (турецька та англійська)» та здобула кваліфікацію магістра філології, викладача-дослідника турецької та англійської мов і зарубіжної літератури, перекладача з турецької та англійської мов.

З 2013 по 2015 р. працювала асистентом кафедри східних мов у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна", викладала турецьку мову та літературу.

З вересня 2015 року працює на посаді асистента кафедри тюркології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Коло наукових інтересів: сучасні методики та методології вивчення мов, турецький роман ХХ століття, лексикологія.

Викладає навчальні дисципліни:

• Практичний курс турецької мови