Спотар-Аяр Ганна Юріївна

Асистент кафедри тюркології.

Дата і місце народження: народилася 7 листопада 1984 року в м. Херсоні.

У 2001 році з відзнакою закінчила гімназію  гуманітарного профілю № 6, міста Херсона.  Бронзовий призер олімпіади з німецької мови.

У вересні 2001 року вступила на відділення сходознавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2006 році з відзнакою закінчила Київський національний університет  імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Мова та література» (турецька, англійська) та здобула кваліфікацію магістра філології, викладача-дослідника турецької та англійської мов, перекладача з турецької та англійської мов.

Протягом вересня-жовтня 2004 року проходила стажування у Посольстві України в Турецькій Республіці (м. Анкара), у ході якого ознайомилася з основними принципами функціонування дипломатичних установ та особливостями українсько-турецьких відносин на сучасному етапі. Під час стажування долучалась до письмових та усних перекладів, зокрема інтерв’ю посла для ТВ-каналів у прямому ефірі.

З вересня 2015 р. працює на посаді асистента кафедри тюркології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Коло наукових інтересів: ділове мовлення, синтаксис, теоретична граматика.

Викладає навчальні дисципліни:

• Культура усного та писемного мовлення
  • Практичний курс турецької мови
  • Практика перекладу