Бондаренко Олександр Олександрович

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри російської філології

Народився 27.07.1958 р. у м. Києві.

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Російська мова та література. Російська мова як іноземна». В університеті працює з 1980 р. (асистент, доцент кафедри російської мови Інституту філології). Фахівець у галузі мовних контактів та термінології, укладання термінологічних словників. Член президії Української асоціації викладачів російської мови та літератури.

Основні наукові праці:

• 1. Словник рієлтора. - К., 1999;
  • 2. Русско-украинский словарь терминов рынка недвижимости. – К., 2008.
  • 3. Українсько-російсько-сербський тлумачний словник термінів ринку нерухомості. – К.: ВПЦ «Київський університет», 2011. – 304 с. – 17,7 д.а. (у співавторстві).
  • 4. Теория коммуникации: словарные материалы. Учебно-методическое пособие для студентов и аспирантов. – К., 2012. – 76 с. (у співавторстві).
  1. Вступ до слов'янської філології. Курс лекцій (rar-файл, 112,7 Кв).
  2. Курс лекцій з історичної граматики (rar-файл, 100 Кв).
  3. Вправи і завдання з історії російської мови (rar-файл, 7,9 Mb).