Назаренко Лілія Юріївна

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов'янської філології.

Закінчила з відзнакою слов’янське відділення філологічного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка (1982 р.).

1989 р. захистила кандидатську дисертацію на тему “Чеська компаративна фразеологія: структура, семантика, функції”.

У 1989 - 1991 рр. - асистент та старший викладач кафедри загального мовознавства Запорізького державного університету. З 1991 року – асистент кафедри слов’янської філології філологічного факультету Київського Національного університету ім.Тараса Шевченка.

З 1994 р. по 2000 р. виконувала обов’язки заступника декана філологічного факультету з міжнародних зв’язків.

З 1998 р. – доцент кафедри слов’янської філології.

Читає лекції і веде практичні заняття з курсів “Сучасна чеська мова”, “Історія чеської мови”, “Історична граматика чеської мови” для студентів-славістів спеціальності Чеська мова і література.

Веде спецкурси “Фразеологія чеської мови”, “Синтаксис сучасної чеської мови”.

У 1997 р. - лектор української мови в Університеті м.Гранада (Іспанія).

З березня 2002 р. - лектор української мови в Карловому університеті у Празі (Чеська Республіка).