Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Переклад (англійська мова)»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1247 від 27.11.2015 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» 20–21 квітня 2016 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 14) відбудеться другий етап олімпіади зі спеціальності «Переклад (англійська мова)» для студентів усіх вищих навчальних закладів, де переклад є спеціальністю. Олімпіаду буде проведено  20–21 квітня 2016 року в гуманітарному корпусі університету (бульвар Тараса Шевченка, 14).

Запрошуємо переможців першого етапу олімпіади взяти участь у другому етапі Всеукраїнської олімпіади (по 1 студенту) і просимо до 1 березня 2016 року надіслати анкети учасників, оформлені за встановленим зразком, на адресу: 01601, м. Київ, бульв. Тараса Шевченка 14, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології, кафедра теорії та практики перекладу з німецької мови, а також на  електронну адресу: tppnim@ukr.net

Відповідальний секретар оргкомітету – к.філол.н. Уманець Руслана Сергіївна.

Програмою олімпіади передбачено виконання  таких завдань:

І-й тур (20-го квітня):

- письмовий переклад англійськомовного науково-технічного тексту українською мовою;

- письмовий переклад фрагмента прозового англійськомовного художнього тексту;

- письмовий переклад англійською мовою  українськомовного суспільно-політичного тексту.

ІІ-й тур (21-го квітня):

- усний переклад  відеозапису політичної промови;

- усний двосторонній  переклад  брифінгу/конференції.

Реєстрація учасників відбудеться 19 та 20 квітня (до 10.00) у гуманітарному корпусі університету (бульвар Тараса Шевченка, 14). Результати олімпіади буде оголошено 21.04.2016  о 16.00.

Оргкомітет олімпіади забезпечує учасників олімпіади місцями в гуртожитку.

Просимо завчасно повідомити оргкомітет про дату прибуття учасників та потребу в замовленні місця в гуртожитку (орієнтовна вартість проживання – 165 грн. за добу).

Просимо заздалегідь придбати квитки на зворотний проїзд. Витрати на проїзд, харчування та проживання бере на себе навчальний заклад, який направляє учасника.

Кожен учасник олімпіади повинен мати  паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження, квиток на зворотний проїзд.

Додаткову інформацію можна отримати в Інституті філології Київського національного університету  імені Тараса Шевченка (тел. 044-234-14-12, 239-31-68) та на сайті Інституту філології Київського національного університету  імені Тараса Шевченка.

Категорія:
категорії: