Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Переклад» (арабська, перська мови)

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1247 від 27.11.2015 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» 13–14 квітня 2016 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 14) відбудеться другий етап олімпіади зі спеціальності «Переклад (арабська, перська мови)» для студентів усіх вищих навчальних закладів.

Запрошуємо переможців першого етапу олімпіади взяти участь у другому етапі Всеукраїнської олімпіади (по 5 студентів) і просимо до 1 березня 2016 року надіслати анкети учасників, оформлені за встановленим зразком, на адресу: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 64/13, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології,кафедра Близького Сходу, а також на електронну адресу:  egypt_center@ukr.net

Відповідальний секретар оргкомітету – Хоміцька Олена Георгіївна.

Програмою олімпіади передбачено виконання  таких завдань:

І –й день (13-го квітня):

• письмовий переклад базової лексики і сталих словосполучень суспільно-політичного тексту;
  • письмовий переклад арабською мовою українськомовного суспільно-політичного тексту;
  • аудіовізуальний переклад політичної промови.

ІІ –й день (14-го квітня):

• письмовий переклад фрагмента прозового арабського художнього тексту;
  • усний переклад іноземною мовою фрагментів текстів без попереднього ознайомлення та підготовки.

Реєстрація учасників відбудеться 13 та 14 квітня (до 10.00) у гуманітарному корпусі університету (бульвар Тараса Шевченка, 14). Результати олімпіади буде оголошено 15.04.2016  о 17.00.

Оргкомітет олімпіади забезпечує учасників олімпіади місцями в гуртожитку. Просимо завчасно повідомити  про дату прибуття учасників та потребу в замовленні місця в гуртожитку (орієнтовна вартість проживання – 65 грн. за добу).

Просимо заздалегідь придбати квитки на зворотний проїзд. Витрати на проїзд, харчування та проживання бере на себе навчальний заклад, який направляє учасника.

Кожен учасник олімпіади повинен мати при собі паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження, квиток на зворотний проїзд.

Додаткову інформацію можна отримати в Інституті філології Київського національного університету  імені Тараса Шевченка (тел. 044-234-14-12, 239-31-83) та на сайті Інституту філології Київського національного університету  імені Тараса Шевченка.