Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Німецька мова і література»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1247 від 27.11.2015 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» 13–14 квітня 2016 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 14) відбудеться другий етап олімпіади зі спеціальності «Німецька мова і література» для студентів усіх вищих навчальних закладів, де німецька мова і література є спеціальністю.

Запрошуємо переможців першого етапу олімпіади взяти участь у другому етапи Всеукраїнської олімпіади (по 1 студенту) і просимо до 1 березня 2016 року надіслати анкети учасників, оформлені за встановленим зразком, на адресу: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 64/13, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, а також обов'язково на електронну адресу: oleksandr-stasiuk@ukr.net.

Відповідальний секретар оргкомітету – к. філол. н. Стасюк Олександр Сергійович.

Програмою олімпіади передбачено виконання таких завдань:

13 квітня

ТУР I: Читання. Розуміння прочитаного (читання текстів різних типів та опрацювання завдань до них).

ТУР II: Аудіювання (прослуховування аудіозапису та виконання завдань до нього).

ТУР III: Письмо (1-а частина – “Лексико-граматичне завдання” – пропонуються висловлювання, у яких потрібно виправити помилки; 2-а частина – “Написання коментаря або статті”: пропонуються дві теми на вибір із трьома короткими текстами-стимулами до кожної з них).

14 квітня

ТУР IV: Усне мовлення: Доповідь. Дискусія (учасник має зв'язно й логічно висловитися на запропоновану тему, сформулювати бачення проблеми; під час дискусії переконати членів журі у правильності бачення предмета дискусії).

Реєстрація учасників відбудеться 12 квітня з 10.00 до 18.00 та 13 квітня з 10.00 до 11.00 у гуманітарному корпусі університету (бульвар Тараса Шевченка, 14). Результати олімпіади буде оголошено 14 квітня 2015 року о 17.00.

Оргкомітет олімпіади забезпечує учасників олімпіади місцями в гуртожитку. Просимо завчасно повідомити оргкомітет про дату прибуття учасників та потребу в замовленні місця в гуртожитку (орієнтовна вартість проживання – 165 грн. на добу).

Просимо заздалегідь придбати квитки на зворотний проїзд. Витрати на проїзд, харчування та проживання бере на себе навчальний заклад, який направляє учасника.

Кожен учасник олімпіади повинен мати при собі паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження, квиток на зворотний проїзд.

Додаткову інформацію можна отримати в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (тел. 044-234-14-12, 239-33-81) та на сайті Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.