Навчання

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Переклад (англійська мова)»

Запрошуємо переможців першого етапу олімпіади взяти участь у другому етапі Всеукраїнської олімпіади (по 1 студенту) і просимо до 1 березня 2016 року надіслати анкети учасників, оформлені за встановленим зразком, на адресу: 01601, м. Київ, бульв. Тараса Шевченка 14, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології, кафедра теорії та практики перекладу з німецької мови, а також на електронну адресу: tppnim@ukr.net

Категорія: 

21 день в Японії в липні 2016 року

Інтенсивний курс навчання японської мови з отриманням відповідного сертифікату, проживання в гуртожитку університету Тенрі з усіма зручностями (татамі, кондиціонер, душ, пральні машини тощо), 2-разове харчування, цікаві екскурсії в Осаку, Нару, Кіото та на узбережжя Тихого океану.

Безкоштовні майстер-класи "Я пишу ЗНО!" в Інституті філології КНУ

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на безкоштовні лекції – майстер-класи «Я пишу ЗНО!» із підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання – базовий та поглиблений рівень із української мови та літератури із англійської мови.

Сторінки