Кваліфікаційний іспит з китайської мови HSK та HSKК

Оголошення!

11 травня 2019 року відбудеться кваліфікаційний іспит з китайської мови HSK (письмовий) та HSKК (усний). Реєстрація на іспит буде проходити online з 11.03.2019 р. до 14.04.2019 р. Інструкція для реєстрації додається нижче. Вартість іспиту:

HSK (письмовий)

HSKK (усний)

1-й та 2-й рівні600 грн.

初级

початковий

600 грн.

3-й та 4-й рівні750 грн.

中级

середній

750 грн.

5-й та 6-й рівні900 грн.

高级

вищий

900 грн.

Іспит – 11.05.2019

Інструкція для реєстрації на іспит HSK в мережі

Під час реєстрації слід користуватись браузером Mozilla Firefox.

1. Зареєструйтесь на сайті www.chinesetest.cn . Користуйтесь сторінкою російською або китайською мовами і виконуйте все за інструкціями.

2. Після того, як ви зареєструвались, увійдіть у свій обліковий запис під своїм email. [Вкладка «Регистрация/考生登陆»]

3. На сторінці, що відкриється, натисність «Оформить регистрацию сейчас/立即报名».

4. Оберіть вкладку з відповідним рівнем HSK, який будете складати.

5. На новій сторінці натисніть «Оформить/立即报名».

6. Заповніть поля анкети: «Континент/洲» слід обрати Europe/欧洲, у полі «Страна/район 国家/地区» – Ukraine/乌克兰, поле 考试形式залиште 纸笔考, у полі «Экзаменационные пункты/考点» з’явиться єдина опція “Kyiv National Taras Shevchenko University/乌克兰基辅大学”, натисніть її. У полі «Время проведения экзамена/考试时间» оберіть 2019-05-11. Далі натисніть «Передать».

7. Перевірте правильність даних в анкеті, що відкриється, і заповніть нові поля та натисніть опцію «Следующее». Увага! Своє ім’я та прізвище слід писати ЛАТИНСЬКИМИ ЛІТЕРАМИ (н-д, Petrenko Taras, Ivanenko Kateryna)

8. Відкриється нове поле, куди потрібно буде прикріпити фото.

9. Далі відкриється сторінка із заповненою анкетою. Перевірте правильність даних і натисніть «Зарегистрироваться».

Якщо під час реєстрації у вас виникнуть проблеми, звертайтесь у Центр китайської літератури та викладання китайської мови до Ісаєвої Наталі Станіславівни.

Якщо Ви зареєструвались успішно, повідомте своє прізвище лаборанту Центру китайської літератури та викладання китайської мови у робочі дні з 9:00 до 14:00, а також сплатіть вартість іспиту.

Адреса Центру китайської літератури та викладання китайської мови: м. Київ, бульв. Шевченка, 14, кім. 24. Телефон для довідок: 239-33-86, з 9:00 до 14:00.