До уваги студентів Інституту філології!

Враховуючи високі темпи поширення на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, та виходячи зі змісту постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19», а також Тимчасових рекомендацій щодо організації та протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 року №42 та керуючись наказом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка №553-32 від 27 серпня 2020 року «Про особливості організації освітнього процесу у 1 семестрі 2020/2021 навчального року» для запобігання масових скупчень людей і для попередження імовірності масового інфікування студентів, викладачів та адміністративного персоналу, керівництво Інституту філології розробило графік навчального процесу в 1-му семестрі 2020/2021 н.р. у змішаному режимі, поєднуючи заняття у режимі онлайн та аудиторне навчання.

Звертаємо Вашу увагу на пункт 2.2 наказу ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка про особливості організації освітнього процесу у 1 семестрі 2020/2021 навчального року, а саме: «Дозволяти вхід до навчальних корпусів (здобувачам освіти, науково-педагогічним, науковим і педагогічним працівникам, навчально-допоміжному та адміністративно-господарському персоналу) і переміщення в їх межах тільки за наявності захисної маски або респіратора і зберігати, за можливості, масковий режим упродовж занять».

Потокові та семінарські заняття будуть проводитись у понеділок та п’ятницю в режимі он-лайн.

Формат навчання…