Виступ викладачів кафедри на Підготовчому відділенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Викладачі та студентка кафедри української та російської мов як іноземних мов 3 лютого 2021 р. провели зустріч з іноземними студентами на Підготовчому відділенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Завідувач кафедри української та російської мов як іноземних Світлана Миколаївна Дерба розповіла про діяльність та освітні програми кафедри. Гарант ОП «Українська мова та переклад (для іноземців)» Мирослава Вікторівна Шевченко виступила з презентацією освітньої програми.

Студентка 2 курсу магістратури Чжоу Пенся здійснювала переклад для представників з Китайської Народної Республіки.