Вітаємо з Днем філолога!

Шановна університетська філологічна громадо!

Щороку прихід весни для Київського національного університету є особливим. І не тільки через те, що в цей час ми вшановуємо Тараса Шевченка, а ще й тому, що 29 березня уся філологічна родина нашого університету відзначає професійне свято – День філолога. Пандемія коронавірусу, яка розпочалася ще минулого року, змінила світ навколо, але наш науково-педагогічний колектив зумів не лише згуртуватися, а й ефективно опанувати нові форми онлайн навчання. Ми доклали чимало зусиль для розвитку філології та примноження її здобутків. Підтвердженням цих слів є гідне місце у світових предметних рейтингах якості вищої освіти. Цього року Інститут філології Київського національного університету вперше представлений у номінації «Лінгвістика» (251–300 місця). Окрім цього ми продовжує утримувати 150–200 позиції в номінації «Сучасні мови» всесвітньовідомого рейтингу QS World University Rankings by Subject.

Такі високі показники засвідчують щоденну клопітку працю кожного з нас! Ми посідаємо високі рейтингові позиції перш за все завдяки тому, що в Інституті філології викладають таку кількість мов, якою може похизуватися не кожен світовий університет – аж понад 30! Наші студенти мають можливість обирати унікальні освітні програми з вивченням кількох іноземних мов. Найвищі конкурсні бали вступників, можливість працевлаштування у провідних установах нашої країни та світу, потужні наукові школи та якісна сучасна освіта – це все завдяки наполегливій праці кожного з нас!

2021 рік для Інституту філології – ювілейний! Одному з найбільших підрозділів Київського національного університету виповнюється цього року 20! Це два десятиріччя розбудови унікального навчально-наукового й культурного осередку як невід’ємної частини гуманітаристики нашої Alma Mater, підґрунтям розвитку якого є найкращі вітчизняні й світові освітні традиції та інновації.

Шановні студенти, викладачі та співробітники Інституту філології, щиро вітаю зі святом, ціную Вашу щоденну працю на розбудову філологічного храму Шевченкового університету! Найтепліші вітання багатотисячній армії філологів-випускників з побажаннями найприємніших спогадів про студентські роки! Зичу усім добра, щастя, здоров’я, відмінних успіхів у всьому!

Від імені колективу Інституту філології з повагою – директор проф. Григорій Семенюк