Програма Всеукраїнської конференції «МОВА. ЛІТЕРАТУРА. РЕАЛЬНІСТЬ» (в онлайн-форматі) 29 – 30 жовтня 2020 року


Запрошуємо вас узяти участь у Міжнародній науковій конференції «Мова, культура та переклад у ХХ ХХІ ст. (до 130‑річчя з дня народження проф. Миколи Зерова)». Конференція відбудеться 20 – 21 жовтня 2020 року в Інституті мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України (м. Київ).


Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою має велику честь запросити Вас взяти участь у Бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?». Захід відбуватиметься 25–28 червня 2020 р. у Національному університеті «Львівська політехніка». Детальніша інформація – згодом. З повагою – МІОК


Запрошуємо взяти участь у нашій традиційній щорічній Міжнародній науковій конференції «Пріоритети германської та романської філології», яка відбуватиметься 12-14 червня 2020 р. на базі відпочинку «ГАРТ» (о. Світязь)


Запрошуємо вас узяти участь у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Мова як засіб міжкультурної комунікації», яка відбудеться 2122 травня 2020 року в Херсонському національному технічному університеті, м. Херсон, Україна.


Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Х Міжнародному науково-практичному семінарі «Тенденції та перспективи формування професійної лексики», який відбудеться в Університеті ДФС України 15 травня 2020 року.


Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Філософсько-світоглядні та культурологічні контексти неперервної освіти», яка відбудеться 29 квітня 2020 р. на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» (м.Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 70).


Запрошуємо Вас до участі у ХХІІ Всеукраїнській конференції студентів і молодих учених “Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених”. Уся необхідна інформація до Вашої уваги – у додатках до цього листа.

Відбудеться 23-24 квітня 2020 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.


Запрошуємо здобувачів вищої освіти взяти участь у XI Всеукраїнській науковій конференції молодих вчених, студентів та курсантів «Комунікативні стратегії інформаційного суспільства: лінгвістика, право, інформаційна безпека», яку проводить кафедра теорії та практики перекладу навчально-наукового центру мовної підготовки Національної академії Служби безпеки України 8 квітня 2020 року.


Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики Національного авіаційного університету спільно з TESOL-Ukraine та Ahi Evran University (Turkey) запрошують Вас взяти участь у роботі XIII Міжнародної конференції «НАЦІОНАЛЬНА ІДЕНТИЧНІСТЬ В МОВІ І КУЛЬТУРІ» 2-3 квітня 2020 р.


Запрошуємо вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській студентській науковій конференції «ФУНКЦІОНУВАННЯ МОВНИХ ОДИНИЦЬ  У ХУДОЖНЬОМУ ТА МАСМЕДІЙНОМУ ДИСКУРСАХ», присвяченій 185-річчю НПУ імені М. П. Драгоманова, яка відбудеться 2 квітня 2020 р. на факультеті іноземної філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14)


Запрошуємо  всіх викладачів, науковців, аспірантів, які викладають та проводять наукові дослідження в галузі східної філології,  історії, політики, економіки, культури країн Сходу, студентів, всіх зацікавлених осіб взяти участь у IV Всеукраїнській науково-методичній конференції з міжнародною участю “ПИТАННЯ СХОДОЗНАВСТВА В УКРАЇНІ”. Конференція відбудеться 26 березня 2020 року у м. Харків, на базі ХНУ ім. В.Н.Каразіна. 


Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Бахмут) запрошує Вас взяти участь у VIІ Міжнародній науковій конференції «Східнослов’янська філологія: від Нестора до сьогодення», яка проводитиметься 26 березня 2020 року у м. Бахмут.

Дивитись прикріплений файл…

See attached file …


Запрошуємо взяти участь у ХІV Міжнародній науково-практичній конференції «Мови і світ: дослідження та викладання». Відбудеться 19-20-го березня 2020 року на факультеті іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка міста Кропивницький.


Міжнародна науково-практична конференція «Франкофонія в умовах глобалізації і полікультурності світу» м. Тернопіль, 19 березня 2020 р.


16 березня 2020 р. на базі кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбудеться ІІI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Міжкультурна комунікація і перекладознавство: точки дотику та перспективи розвитку».


Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Українська мова та культура в сучасному гуманітарному часопросторі: аспекти формування комунікативної компетентності сучасного фахівця». 21 лютого 2020 року.


Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції (ХІІ щорічних Грінченківських читаннях) «БОРИС ГРІНЧЕНКО: ЛЮДИНА НА ТЛІ ЕПОХИ», яка відбудеться 06 грудня 2019 року


Конференція морфологів (Дніпро-2019)


I Міжнародна науково-практична інтернет-конференціїя. 3 грудня 2019 року Переяслав-Хмельницький «СУЧАСНІ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ І ПЕРЕКЛАДУ В УКРАЇНІ ТА ЗА ЇЇ МЕЖАМИ»


Запрошуємо Вас узяти участь у Міжнародній науковій конференції «Український мовний світ у слов’янському всесвіті», що відбудеться 28-29 листопада 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 9, конференц-зал центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова).


Факультет іноземних мов МАРІУПОЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ оголошує набір тез до Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих учених та здобувачів вищої освіти «Мови та літератури в полікультурному суспільстві», яка відбудеться  15 листопада 2019 р.


Національна асоціація україністів спільно з Міжнародною асоціацією україністів проводять 5 листопада 2019 р. круглий стіл  «Українська національна ідентичність: минуле, сучасне, майбутнє».


Запрошуємо вас взяти участь у V Міжнародній науковій конференції “Світ мови – світ у мові”, яка відбудеться 24-25 жовтня 2019 р. Прийом заявок і тез доповідей – до 1.10.19, статей (за бажанням) – до 1.11.19. Будемо дуже раді вашій участі у нашій конференції!


Запрошуємо вас узяти участь у роботі круглого столу «Війни і конфлікти як проблема сучасної цивілізації – рефлексії та культурний контекст» засідання якого відбудеться 23 жовтня 2019 року в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка, м. Київ, бульв. Тараса Шевченка 14


КАФЕДРА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Україна) факультет мов і цивілізацій Університету імені Мішеля де Монтеня м. Бордо (Франція) запрошують на тематичний колоквіум «Малі» голоси та їхня велика сила який відбудеться 7 жовтня 2019 р. в Інституті філології (бульвар Шевченка, 14, ауд. 63)


Запрошуємо до участі у ІI Міжнародних Кронебергівських читаннях Античність – Класика – Сучасність 3-4 жовтня 2019 року які відбудуться за адресою: Україна, 61022, м. Харків, майдан Свободи, 4Міжнародна наукова конференція «Соціально-гуманітарні дослідження та інноваційна освітня діяльність»