Дорогі  колежанки і колеги!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешніми Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!
Від усього серця бажаємо Вам  міцного здоров’я,
удачі, невичерпної енергії, оптимізму, здійснення задумів,кохати і бути завжди коханими!

Тішимося плідною співпрацею з Вами особисто та з Вашими вишами і дякуємо Вам сердечно за підтримку цієї співпраці!

Користуючись нагодою запрошуємо сердечно Вас та Ваших аспірантів і пошукувачів взяти участь у нашій ХІV Міжнародній науково-практичній конференції «Мови і світ: дослідження та викладання», яка відбудеться

19-20-го березня 2020 року на факультеті іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка міста Кропивницький.

ДО ПОЧАТКУ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ  планується опублікування статей у Наукових записках Центральноукраїнського  державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Серія Філологічні науки.

Збірник внесено до Переліку ВАК України наукових фахових видань з філологічних наук та до міжнародної науково-метричної бази INDEX COPERNICUS.

Оргкомітет просить Вас звернути особливу увагу в інформаційному листі (див. Додаток 1) на нові вимоги щодо подання статей, посилань, бібліографії та анотацій до статей!

У роботі конференції планується участь провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців.

Будемо раді вітати Вас у нашому славному степовому краю!

З великою повагою

Щиро Ваші Oлександр Білоус та ЙОГО КОМАНДА