Шановні колеги!

Факультет іноземних мов МАРІУПОЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ оголошує набір тез до Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих учених та здобувачів вищої освіти «Мови та літератури в полікультурному суспільстві», яка відбудеться  15 листопада 2019 р.

До участі в конференції запрошуються студенти, науковці, аспіранти, докторанти.

Редакція приймає статті за наступними рубриками:

1. Актуальні проблеми загального, типологічного і порівняльно-історичного мовознавства.
  2. Актуальні проблеми сучасного перекладознавства.
  3. Актуальні проблеми навчання іншомовної комунікації.
  4. Теорія і історія української та світової літератур.
  5. Лінгвокультурологічні та соціокультурні аспекти філології.

Для участі у конференції необхідно не пізніше 07 листопада 2019 року надіслати на електронну  скриньку відповідної секції тези доповіді (до 3 стор.)скан або фото-копію квитанції про сплату організаційного внеску (50 грн) та реєстраційну форму на участь у конференції, підготовлену в текстовому редакторі Microsoft Word.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, німецька, французька, італійська, польська, новогрецька.

Детальна інформація про умови й порядок оплати і прийняття тез міститься в прикріпленому Інформаційному листі.

Інформ лист. Мови та літератури у полікультурногму суспільстві 2019 .pdf

Сподіваємося на плідну співпрацю!

З повагою, кафедра англійської філології