image.png

УНІВЕРСИТЕТ МИКОЛАСА РОМЕРІСА

(м. Вільнюс, Литва)

image.png

Запрошує прийняти участь у Балтійській міжнародній конференції                                  Міжнародному стажуванні

INTELLECTUAL ECONOMICS, MANAGEMENT AND EDUCATION

(ISIEME 2019)

Термін подання до 11 вересня 2019  року

EUROPEAN INNOVATIVE   APPROACHES TO EDUCATION IN        ECONOMICS AND MANAGEMENT

Термін подання до 12 вересня  2019 року

Університет Миколаса Ромеріса (Литва) запрошує Вас взяти участь у Балтійському Міжнародному симпозіумі-конференції «Інтелектуальна економіка, управління та освіта», що буде проведено 20 вересня 2019 року у м. Вільнюс.

Збірник наукових праць за матеріалами міжнародної конференції буде виданий видавництвом
Університета Миколаса Ромеріса, а також передбачена розсилка її примірників, що дасть можливість авторам взяти участь в науковій праці, опублікованій в країні Європейського Союзу.

ОРГАНІЗАТОР: Університет Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва)

ВИДАВЕЦЬ:  Publishing  house of Mykolas Romeris University.

ФОРМА УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ: дистанційна.

ФОРМА УЧАСТІ У СТАЖУВАННІ: очна та дистанційна.

МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ: українська, литовська та англійська.

ЕЛЕКТРОННА ПОШТАeuscientist@gmail.com

Участь у конференції, проведеної у країні, що входить до ОЕСР та/або ЄС підтверджує міжнародний досвід кандидата на отримання звання доцента відповідно до Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року № 656 та Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам від 14.01.2016 року № 13.

Матеріали необхідно надіслати на електронну адресу: euscientist@gmail.com.

Контрольні дати:

INTELLECTUAL ECONOMICS, MANAGEMENT AND EDUCATION

Прийом тез для публікації

до 11 вересня 2019 року (включно)

Відповідь про прийняття матеріалів

протягом 2-3 днів після отримання матеріалів