Програми комплексного підсумкового іспиту кафедри української мови та прикладної лінгвістики, кафедри стилістики та мовної комунікації, кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості

ОС «Бакалавр»

ОС «Магістр»

ПРОГРАМА ПІДСУМКОВОГО ІСПИТУ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ОС “МАГІСТР”  СПЕЦІАЛЬНОСТІ 035 “ФІЛОЛОГІЯ”, СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ 035.10 “ПРИКЛАДНА ЛІНГВІСТИКА” ОНП “ПРИКЛАДНА ЛІНГВІСТИКА: РЕДАКТОРСЬКО-ПЕРЕКЛАДАЦЬКА ТА ЕКСПЕРТНА ДІЯЛЬНІСТЬ”

ПРОГРАМА КОМПЛЕКСНОГО ПІДСУМКОВОГО ІСПИТУ З ПЕРЕКЛАДУ ТА РЕДАГУВАНЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ОС “МАГІСТР” СПЕЦІАЛЬНОСТІ 035 “ФІЛОЛОГІЯ”, СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ 035.10 “ПРИКЛАДНА ЛІНГВІСТИКА” ОНП “ПРИКЛАДНА ЛІНГВІСТИКА: РЕДАКТОРСЬКО-ПЕРЕКЛАДАЦЬКА ТА ЕКСПЕРТНА ДІЯЛЬНІСТЬ”