Студентський парламент

Студентський парламент Інституту філології (СПІФ) – це орган студентського самоврядування в Інституті філології, покликаний захищати думку студентів ІФ, відстоювати їхні права та здійснювати їхню участь у керуванні Інститутом. Наші проекти дають кожному студенту реальну можливість розвиватись, відповідати потребам сучасного суспільства та набувати навичок, необхідних кожному в подальшому житті.

Наша місія – всебічно розвинена, конкурентоспроможна особистість студента Інституту філології. Ми працюємо сьогодні, думаючи про майбутнє. Університет дає тобі освіту, ми допоможемо отримати все інше, необхідне для твого особистого успіху в житті.

Іванна Гуменюк

Голова СПІФ

Діяльність СПІФ досить широка, тому для ефективності реалізації завдань ми розділені на 6 відділів, кожен з яких має команду на чолі з керівником.

В і д д і л и   СПІФ.

Інформаційний відділ. Мета: інформування студентів про діяльність СПІФ через друковані оголошення, афіші та Інтернет-ресурси.

Культурно-мистецький відділ. Мета: влаштовувати дозвілля студентів яскравими концертами, конкурсами, вечорами. Наповнювати життя студентів фарбами, плекаючи в них любов до культури та мистецтва. Підтримувати бажання студентів займатися спортом, розширювати коло спортивних інтересів та пропагувати здоровий спосіб життя.

Освітній відділ. Мета: дати можливість студентам висловлювати свої погляди стосовно навчального процесу, пропонувати ідеї щодо змін у системі навчання в ІФ. Проведення лекцій, освітніх семінарів та конференцій у освітніх цілях.

Відділ зовнішніх зв’язків. Мета: надати можливість студентам співпрацювати із організаціями всеукраїнського та міжнародного масштабу, створивши для цього всі умови.

Соціальний відділ. Мета: організація соціальної, волонтерської допомоги тим, хто її потребує.


Наші контакти:

Адреса: м.Київ, бульв.Т.Шевченка,14, 1-ий поверх, каб.41
Телефон: (044) 239-31-87

Телеграм: https://t.me/knuspif

Сторінка Facebook: https://www.facebook.com/knu.spif/

Сторінка Instagram: http://instagram.com/spif_knu