Набір статей у XVI-ий та XVII-ий випуски “STUDIA LINGUISTICA

ШАНОВНІ АВТОРИ! Наказом МОН України від 02.07.2020 № 886 збірнику наукових праць «STUDIA LINGUISTICA» підтверджено статус фахового і  належність до категорії «Б» Ми продовжуємо набір статей у XVI-ий та XVII-ий випуски “STUDIA LINGUISTICA”, вихід яких заплановано до кінця 2020 року Запрошуємо всіх зацікавлених до співпраці!

Курси японської мови

УВАГА ! БЕЗОПЛАТНО!

Центр японської мови та літератури Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за фінансового сприяння “Mitsubishi Corporation” оголошує набір у групи з вивчення японської мови (з отриманням відповідного Сертифікату).

Список зарахованих на місця державного замовлення

Наказ від «05» вересня 2020 року №2422-33
Про зарахування на навчання
На підставі Правил прийому до закладу вищої освіти Київський національний університет імені Тараса Шевченка у 2020 році та рішення приймальної комісії від «05» вересня 2020 року, протокол №21