Оголошення


Програми кандидатів на посаду директора

ПРОГРАМА кандидата на посаду директора Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка ГРИГОРІЯ СЕМЕНЮКА

ПРОГРАМА кандидата на посаду директора Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка ГЕОРГІЯ КРЮЧКОВАШАНОВНІ АВТОРИ! Наказом МОН України від 02.07.2020 № 886 збірнику наукових праць «STUDIA LINGUISTICA» підтверджено статус фахового і  належність до категорії «Б» Ми продовжуємо набір статей у XVI-ий та XVII-ий випуски “STUDIA LINGUISTICA”, вихід яких заплановано до кінця 2020 року Запрошуємо всіх зацікавлених до співпраці!


Курси японської мови УВАГА ! БЕЗОПЛАТНО! Центр японської мови та літератури Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за фінансового сприяння “Mitsubishi Corporation” оголошує набір у групи з вивчення японської мови (з отриманням відповідного Сертифікату).


Повідомляємо про функціонування Університетської клініки, до якої може звернутися кожен охочий! Комплекс послуг та додаткову інформацію про Університетську клініку можна дізнатися на сайті клініки http://clinic-knu.kiev.ua та на фейсбук сторінці https://www.facebook.com/111604126887678/.
Переглянути додаток…


Доводимо до відома студентів, які навчаються за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб


Запрошуємо взяти участь у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 12 листопада о 14.00 годині в аудиторії 123 Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 14.


У В А Г А ! БЕЗОПЛАТНІ КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ !


Історична пам’ять і сучасність: дискурсивні проекції (до 100-річчя Акту злуки)», Київський національний університет ім.Т.Шевченка, 30-31.10. 2019 р.


Редколегія наукового видання“Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Літературознавство. Мовознавство. Фольклористика” оголошує набір статей для чергового випуску на 2019 рік.