ДНІ ВІДЧИНЕНИХ ДВЕРЕЙ В ІНСТИТУТІ ФІЛОЛОГІЇ

ОГОЛОШЕННЯ.

Доводимо до відома студентів, які навчаються за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб

Запрошуємо взяти участь у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 12 листопада о 14.00 годині в аудиторії 123 Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 14.

У В А Г А ! БЕЗОПЛАТНІ КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ !

Історична пам’ять і сучасність: дискурсивні проекції (до 100-річчя Акту злуки)», Київський національний університет ім.Т.Шевченка, 30-31.10. 2019 р.

Редколегія наукового видання“Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Літературознавство. Мовознавство. Фольклористика” оголошує набір статей для чергового випуску на 2019 рік.