Міжнародна співпраця

Підписані договори

Київським національним університетом було підписано близько 300 договорів з університетами з 64 країн, які передбачають співпрацю та обміни студентами та викладачами.

Нещодавно було підписано договір з Гетеборзьким університетом, тож скоро розпочнуться обміни зі Швецією.

Подвійне дипломування

Інститут філології реалізує програму подвійного дипломування для магістрів програми “Славістика Центрально-Східної Європи і Балкан: теоретичні та прикладні студії: польська та українська мови і літератури” у співпраці з Зеленогурським університетом (м. Зелена Гура, Польща). Студенти цієї програми мають змогу провчитися два семестри в Києві та на два семестри поїхати до Зеленогурського університету, писати магістерську роботу під керівництвом викладачів з обох університетів та після закінчення програми отримати дипломи магістра обох університетів.

Носії мов Інституту філології

Серед викладацького складу Інституту філології є 27 носіїв таких мов: іспанська, португальська, німецька, шведська, хорватська, китайська, японська, індонезійська, перська, арабська, в’єтнамська, турецька, кримськотатарська, азербайджанська, гагаузька.

Навчання та стажування студентів та викладачів Інституту філології за кордоном

За 2018/19 навчальний рік 153 студенти Інституту філології отримали змогу поїхати на навчання за кордон до одного з університетів – партнерів КНУ. Переважна більшість студентів отримали семестрову стипендію на навчання за кордоном. Стажування відбувалися у Китаї, Кореї, Польщі, Німеччині, Туреччині, Австрії, Іспанії, Італії, Франції, Хорватії, Чехії, Словаччині, Ірані, Кувейті, Болгарії, Сербії, Японії, Катарі.

Навчання за кордоном за програмами академічної мобільності дає змогу визнавати результати навчання в іншому університеті та отримувати запис у дипломі про стажування та про вивчені предмети.

Для оформлення документів для стажування, будь ласка, орієнтуйтеся на інструкцію з сайту Відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk (Зразки документів для поїздок → Направлення студентів/викладачів КНУ на стажування за кордон).

Навчання іноземних громадян в Інституті філології

Щорічно до Інституту філології прибувають студенти та викладачі з університетів інших країн. Станом на 2019 рік в Інституті філології навчаються та стажуються більш ніж 200 студентів з Китаю, Туреччини, Кореї, Німеччини, Італії, Болгарії, Азербайджану, Ірану, Іраку, Сенегала, Росії, Вірменії, Туркменістану, США, Сербії.