Чугай Андрій Олександрович

Асистент кафедри іноземних мов математичних факультетів

Контактна інформація

Телефон: (044) 259‑05‑25, 23‑28 (робочий)

E-mail: atchougay@gmail.com

Коло наукових інтересів

Методика викладання іноземних мов, науково‑технічна та ділова іноземна мова

Навчальні курси:

  • Французька мова для математиків
  • Французька мова: практичний курс
  • Французька мова за професійним спрямуванням

Публікації

Є автором посібників та навчально‑методичних розробок.

Навчальні посібники та методичні розробки:

  1. «La geographie touristique de la France» для студентів II–IV курсів географічного факультету. (2 частини) – Київ: ПЦ Інститут філології, 2006. – 150 с. ( у співавт. з Кирюшко Н.В.).
  2. «Вступний фонетичний курс французької мови для студентів першого курсу Інституту філології». – Київ: ПЦ Інститут філології, 2007. – 116 с. ( у співавт. з Лисенко О.М., Тертичною Н.В.).
  3. «Тренувальні вправи з граматики до підручника Крючкова Г.Г. Прискорений курс французької мови». – Київ: ПЦ Інститут філології, 2010. – 61 с. ( у співавт. з Філипоненко Н.І.).
  4. «Українсько‑французький розмовник». – Вид.: «Вадим Карпенко». Київ, 2010. – 136 с. ( у співавт. з Лисенко О.М., Лащихіною В.П.).
  5. «Улюблені казки» для читання французькою мовою. – Вид.: «Вадим Карпенко». Київ, 2014. – 134 с. (у співавт. з Лисенко О.М.).

Біографія

Народився 1980 року у місті Києві.

У 2003 році закінчив Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю «Мова та література». Здобув кваліфікацію філолог, викладач французької мови та зарубіжної літератури.

Чугай Андрій Олександрович працював у Київському національному університеті Тараса Шевченка з 1998 року на кафедрі романських мов немовних факультетів. Викладав практичний курс французької мови на біологічному, географічному, фізичному, механіко‑математичному, економічному факультетах та факультеті кібернетики. З 2013 року працює на механіко‑математичному факультеті на кафедрі іноземних мов математичних факультетів. Має науково‑педагогічний досвід роботи.