В онлайновому форматі зустріч з вступниками

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка 17 червня 2021 року о 13.00 в онлайновому форматі проведе зустріч зі вступниками. Запрошуємо на платформу Google meet всіх зацікавлених Інститутом філології та його освітніми програмами.
Цей осередок філологічної освіти готує фахівців із понад тридцяти мов і літератур світу, кожного року пропонуючи вступникам нові освітні програми з урахуванням міжнародних стандартів та вимог ринку праці й сучасного життя. В університеті за останні десять років запроваджено ряд філологічних освітніх програм із вивчення рідкісних, екзотичних і, безумовно, потрібних для країни мов та літератур. Це зокрема індонезійська, в’єтнамська (в Україні підготовку фахівців із цих мов здійснює тільки Інститут філології), перська, шведська, білоруська, кримськотатарська, литовська мови. У 2016 році тут оголошено набір на іврит та на гагаузьку мови, а в 2017 році заплановано підготовку ще й з нідерландської (як третьої мови) та з азербайджанської мов. Для бакалаврів Інститут філології пропонує ряд магістерських освітніх програм, дисципліни яких викладатимуться іноземними мовами.
Тож, запрошуємо на знайомство з інститутом усіх, хто мріє про вивчення філології в одному з найстаріших і найавторитетніших університетів України. Ви зможете дізнатися про новації цьогорічної вступної кампанії, поспілкуватися з керівництвом і студентським самоврядуванням Інституту, отримати консультації матеріали про умови навчання в інституті.
Дата: 17.06.21
Час: 13.00
Місце: Google meet https://meet.google.com/bqs-myaw-dtt
Додаткова інформація: press-centre_if@ukr.net, на сторінках у соцмережах: https://m.facebook.com/philolog.knu.ua