Х Міжнародний мовно-літературний конкурс

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ

У Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 12 листопада о 14.00 годині в аудиторії 123 Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 14.

Узяти участь у конкурсі можуть студенти УCІХ спеціальностей факультетів та інститутів Університету.

Конкурс організовує Міністерство освіти і науки України з метою вшанування творчості Тараса Григоровича Шевченка, виявлення талановитої учнівської та студентської молоді, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу та підвищення рівня мовленнєвої культури. Студенти, які здобувають перемогу, беруть участь у міському турі Шевченківського конкурсу, а переможці фінального етапу отримують стипендію Президента України.

Учасникам конкурсу буде запропоновано написати роботу на літературну або мовну теми. Потрібно буде продемонструвати здатність до критичного мислення, фахового аналізу мовно-літературного та культурно-історичного матеріалу, творчі здібності, належне володіння художнім словом, та грамотність.

Роботи всіх учасників конкурсу будуть зашифровані, щоб забезпечити об’єктивність та неупередженість визначення переможців членами жюрі.

Чекаємо на вас 12 листопада о 14.00 годині в аудиторії 123 Інституту філології Київського національного унівесритету імені Тараса Шевченка за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 14.

Усіх бажаючих взяти участь просимо обов’язково до 8 листопада 2019 року  заповнити онлайн форму.

Бажаємо всім учасникам конкурсу  натхнення, розуміння краси художнього слова та успіхів!