Асистент кафедри іноземних мов природничих факультетів

Контактна інформація

Телефон:    (066) 711-91-16 (мобільний)

(044) 259-70-12 (робочий)

Коло наукових інтересів

Проблеми міжкультурної комунікації та роль новітніх технологій перекладу у медійному просторі.

Навчальні курси:

  • Загальна англійська мова та англійської мови за професійним спрямуванням для студентів економічного факультету спеціальностей «Міжнародна економіка»
  • «Банківська справа»
  • «Географія», «Туризм»

Відповідно до навчальної програми курсу іноземної мови за професійним спрямуванням займається складанням навчальних програм та екзаменаційних матеріалів.

Опублікувала 22 наукові та навчально-методичних праці, з них – 5 в міжнародних фахових виданнях.

Біографія

Народилася 1972 р., закінчила у 1994 році Житомирський державний педагогічний інститут ім. Івана Франка за спеціальністю «Вчитель англійської та німецької мов».

З 1994 р. до серпня 2001 р. працювала на посадах викладача кафедри англійської мови ЖДПУ ім. І. Франка, викладача кафедри англійської мови Міжнародного Соломонового університету, м. Київ, та викладача кафедри граматики та історії англійської мови Київського національного лінгвістичного університету.

З 1 вересня 2006 р. до 1 грудня 2012 р. працювала на посаді асистента кафедри англійської мови природничих факультетів Інституту філології, а з 2 грудня 2012 р. по теперішній час працює на кафедрі іноземних мов природничих факультетів Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Загальний стаж роботи – 27 років, науково-педагогічний стаж у вищій школі IV рівня акредитації – 22 роки, з них в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка – 11 років.

Стажування

У травні 2014 р. Дідковська Т.Л. взяла участь у пілотному проекті Британської Ради і Університету, що його було започатковано за ініціативи МОН України з метою підвищення рівня викладання англійської мови на природничих факультетах і розраховано на період до 2019 р. Виданий Британською Радою сертифікат про результати тесту APTIS підтвердив найвищий рівень володіння англійською мовою – С.

В листопаді 2015 р. в рамках зазначеного проекту Британської Ради «Англійська для університетів» Дідковська Т.Л. брала участь у осінній школі підвищення кваліфікації від Британської Ради Teacher Development Training для викладачів англійської мови професійного спрямування та англійської мови для академічних / наукових цілей з метою подальшого проведення відповідних тренінгів для викладачів та студентів Університету.

22 лютого – 22 березня 2016 р. була активним слухачем місячних сертифікованих онлайн курсів Брістольського Університету, Великобританія, «Культурологія та сучасні мови: вступ», які дають змогу долучитись до соціо-культурного медіа дискурсу та новітніх технологій викладання фахових дисциплін на природничих факультетах.

Взяла участь у 12 наукових і науково-практичних конференціях.

Регулярно бере участь у роботі науково-методичних семінарів кафедри іноземних мов природничих факультетів, а також зарубіжних фахових організацій National Geographic Learning, компанії Лінгвіст та RS Global Media. Є постійним автором ISPC WORLD Science, який входить до складу науко-метричних баз Index Copernicus, Google Scholar, Science Index.