Асистент кафедри іноземної мови природничих факультетів

Контактна інформація

Телефон:    (095) 580-80-35 (мобільний)

(044) 521-33-26 (робочий)

E-mail: anitabest@ukr.net

Біографія

Народилася 20.02.1956 р. на Сумщині.

Закінчила Сумський педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка в 1977 р., факультет англійської мови за спеціальністю вчитель англійської мови.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка працюю з 02.09.2002 р.

У 2002–2013 р.р. викладала англійську мову за професійним спрямуванням і ділову англійську мову на економічному факультеті, у 2013–2017 р.р. до теперішнього часу викладаю англійську мову за професійним спрямуванням і ділову англійську мову на географічному факультеті після поділу кафедри. Є автором 14 робочих програм, підготувала 25 наукових та навчально-методичних робіт, 19 з них опубліковано і 6 знаходяться у стані рукопису або вдосконалення. Брала участь у відкритих наукових читаннях на кафедрі англійської мови природничих факультетів Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, виступала з доповіддю на міжнародній конференції «Contemporary Issues in American Studies», яку проводив Центр америкознавства в Україні, пройшла триденний курс тренінгу-навчання з викладачем зі США в English Teaching Resourse Center Києво-Могилянської Академіїї. Підготувала навчально-методичні матеріали для студентів 1–2 курсів «Вирази щоденного вжитку», а також їх другу частину «Граматичні вправи на застосування ситуативно-комунікативних виразів», які разом вийшли з друку в 2017 р.

Протягом 12 років була заступником завідувача кафедри, та 14 років головою профбюро кафедри і представником членів трудового колективу кафедри в Інституті філології, наразі є членом профбюро Інституту філології, де відповідаю за сектор створення умов праці. На географічному факультеті доклала величезних зусиль, щоб створити найкращі умови праці колегам-викладачам іноземної мови, обладнати два кабінети сучасними комп’ютерами, багатофункціональними пристроями, принтерами, був проведений інтернет, встановлені телефони, та, найголовніше, – закуплені необхідні підручники для студентів спеціальностей Туризм і Географія, а також з граматики англійської мови. Цей факт був відмічений на зібранні представників трудового колективу Інституту філології директором Семенюком Г.Ф.

У 2016 р. заснувала корпоративну групу Київського національного університету імені Тараса Шевченка у потужній мережі спортклубів «Спортлайф», стала її координатором заради лояльних знижок, які наразі постійно отримують усі співробітники університету, студенти, аспіранти, члени їх сімей, діти, які мають  відтепер більше можливостей активно долучатися до здорового способу життя.

Нагороди

Нагороджена похвальною грамотою за роботу перекладачем під час  триденного 49-го Міжнародного Конгресу моряків-підводників у Києві, отримала Подяку за активну участь у суспільній роботі від Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці Київської державної адміністрації у 2012 р.