Асистент кафедри іноземних мов природничих факультетів

Контактна інформація

Телефон:    (095) 856-76-55 (мобільний)

(044) 259-70-12 (робочий)

E-mail: l.natalia.ska@gmail.com

Коло наукових інтересів

Імпліцитна професіоналізація, навчання студентів немовних спеціальностей з використанням відеофонограми, рольова гра.

Навчальні курси:

  • Практичний курс англійської мови для студентів 1 курсу Інституту високих технологій (спеціальність «біологія»)
  • Англійська мова за професійним спрямуванням для студентів 2 курсу Інституту високих технологій (спеціальність «біологія») та студентів 4 курсу ННЦ «Інститут біології»

Публікації, статті

Автор 18 наукових праць, 6 з яких надруковані у виданнях ВАК України. Опублікувала 12 навчально-методичних праць, у тому числі монографію за тематикою дисертаційного дослідження «Методичні рекомендації до впровадження аудитивної імпліцитної професіоналізації на І курсі економічних спеціальностей» і «Навчальний посібник з впровадження аудитивної імпліцитної професіоналізації для студентів І курсу економічних спеціальностей».

Біографія

Народилася 06.04.1968 р.

Закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Романо-германська філологія», отримала кваліфікацію «Філолог. Викладач англійської мови і літератури» у 1990 році.

З 2001 до 2003 року навчалася в аспірантурі на кафедрі інформатики та комп’ютерних технологій Київського національного лінгвістичного університету за спеціальністю 13.00.02 – «Теорія та методика навчання: германські мови» з відривом від виробництва.

Досвід роботи в університеті 2 роки.