Доцент кафедри іноземних мов природничих факультетів

Контактна інформація

Телефон: + 38 (067) 440-58-65 (мобільний)

Коло наукових інтересів

Наукова термінологія, стилістична інтерпретація тексту, методика викладання англійської мови на неспеціальних факультетах (англійська мова професійного спрямування).

Навчальні курси:

  • Англійська мова
  • Англійська мова за професійним  спрямуванням ННІ Інститут біології та медицини, I–II курси

Публікації статті

Опублікувала 39 наукових та науково-методичних праць, з них 6 навчальних посібників з грифом МОН України (2 посібники одноосібні).

Біографія

Народилася 29.02.1960 р., закінчила факультет романо‑германської філології Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «філолог, викладач англійської мови» у 1984 році. З 1986 до 1988 рр. склала кандидатські іспити. Досвід викладацької роботи в Київському національному університеті з 1985 року. Пройшла курс підвищення кваліфікації у Великій Британії – International Language Institute (м. Лідз,1993), а також брала участь у семінарі Teaching English for Defence, Peace-Keeping and Related Purposes (університет м. Лідз, 1996). Бере участь у відкритих наукових читаннях, які проходять на кафедрі іноземних мов природничих факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченкаю