Сторінки центру у соціальних мережах
Центр відкрито у 2006 р. за сприяння Посольства Республіки Корея в Україні з метою вдосконалення системи підготовки філологів-кореїстів, покращення умов для науково-методичної роботи викладачів та аспірантів корейської секції, створення умов для самостійного вивчення корейської мови та літератури, а також зміцнення дружніх зв’язків між українським і корейським народами.
Високий рівень викладання практики мовлення забезпечують троє носіїв корейської мови, які мають багаторічний досвід роботи з українськими студентами. Усі викладачі центру (українці) неодноразово проходили мовне стажування в Республіці Корея.
За час існування підрозділу викладачі-кореїсти опублікували 108 статей, 12 посібників, 2 навчальних словники, 1 монографію, 6 перекладів.
Центр здійснює програми студентського обміну між університетами Республіки Корея та КНУ імені Тараса Шевченка. Щосеместру кілька українських студентів отримують можливість пройти мовне стажування в Кореї.
Завдяки підтримці Korea Foundation бібліотека центру щороку збагачується новітньою науковою, навчальною та художньою літературою корейською, англійською та російською мовами, а також аудіовізуальними матеріалами. Функціонує і постійно поповнюється електронна бібліотека.
Щороку центр бере участь у проведенні Всеукраїнської олімпіади з корейської мови та міжнародного кваліфікаційного іспиту з корейської мови для іноземців ТОРІК (Test of Proficiency in Korean).
Традиційно з нагоди Дня корейської писемності ханґиль центр за підтримки Посольства Республіки Корея в Україні та інших організацій проводить різноманітні культурні та наукові заходи – студентський конкурс промов корейською мовою, лекції, наукові конференції, культурні заходи тощо.
Центр також регулярно запрошує лекторів з інших університетів, проводить зустрічі із роботодавцями, профорієнтаційну роботу зі вступниками, презентації нових наукових і навчальних видань, мовні практикуми з носіями мови тощо.
Директор центру – Оксана Кінджибала,
Секретар центру – Анастасія Пожарська